HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Adından da anlaşılabileceği gibi, kendine has doğrultularıyla; ticarette saygı ve güven hususunda denge kurmayı hedefleyen “World Of Balance” 2016 yılında dış ticaret ve distribütör firması olarak kurulmuştur. Ticaret dünyasına, hayâl olmaktan çıkıp hedef olan işlerin ve başarılan inancıyla giriş yapan, esasında ise özveri ile kurulan firmamız; gliserin sektöründe adını duyurmuş ve de başardığı işlerle adından söz ettirmiş, lider kuruluşlardan birisidir. Ürettiği ve işlediği alana sabit kalmayan World Of Balance, Türkiye ve Avrupa’da iş birlikleri yapmıştır. Sektöründe birçok başarının altında imzası olan firmamız, alanlarında uzman bireylerle ve işlerini özveri ile yapan değerli çalışma ekibiyle bu başarıları devam ettirmektedir.
Daha çok şehre ve ülkeye ulaşmak isteyen World Of Balance;
Uluslararası Ticaret Hukuku’na ve evrensel normlara olan bağlılığını koruyarak, aynı zamanda gelişerek ilerlemeyi hedefliyor. Günden güne kendini bir üst basamağa taşıyan firmamız; ilgili olduğu sektörlere ulaşabilmek ve ticaret kavramını sağlamlaştırarak, ileriye taşımak için fiyatları mâkul tutmuş ve kaliteyi en üst seviyeye taşımıştır. Birbirine bağlı olan bu ticaret döngüsünü saygı ve güven adı altında kuvvetlendirmeyi en temel kuram olarak benimsemiştir. Ticaret dünyasına bu hususlarla adımlarını atan World Of Balance; edindiği tecrübeleri, başarıları ve politikaları sayesinde, birçok sektör tarafından ilgi görmekte ve de tercih edilmektedir.
World Of Balance olarak misyonumuz; özenle sürdürmekte olduğumuz Ar-Ge çalışmaları ile birçok yatırım yaparak başarılara ışık tutmaktır. Bu aydın başarılarla büyümeye, kademe atlamaya hızla devam eden World Of Balance olarak; sizlere profesyonel çözümler sunarak, yüksek kalite hizmet verdiğimiz firmamızı tercih ettiğiniz takdirde; hedeflenen ve belirtilen birçok hususun da sizlerin yararına olacağını belirtmek isteriz.

World Of Balance

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

Vizyon & Misyon

Mâkul fiyat , kaliteli ürün , kolay iletişim ve ulaşım , hızlı tedârik anlayışıyla, bu hususlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimizle iş birlikleri yapmayı amaç edinmiştir.

Ne Yapıyoruz?

Gliserin , bitkisel gliserin , ham gliserin , teknik gliserin , antifiriz , hammadde , boya , mozaik , tekstil çorap , çorap yıkama-boyama , parça yıkama-boyama , lastik parlatıcı.

Güven

Güven Dinamik ve uzman çalışma ekibiyle dünya piyasalarını çok yakından takip eden ve yorumlayan World Of Balance saygı ve güven adı altında çalışan lider bir firma olarak; Dünya'nın birçok yerine ulaşma yönünde hız kesmeden yürüyüşüne devam etmektedir.

Başa dön