Gizlilik Politikası

1) World Of Balance ith. ihr. İç ve dış tic. A.Ş üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs, kurumlar ya da kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır.


 2) Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi hâlinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.


3) Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.


4) Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin World Of Balance site üzerinden banka, PayTR ödeme sistemleri ve cihazınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


5) Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.
Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


6) Sitede kaydınız bulunması ya da başarılı bir sipariş oluşturmanız, sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir. Kullanıcılar diledikleri zaman bildirdikleri halde duyuru listesinden çıkma hakkına sahiptirler.

Başa dön